خانه / اخبار / خطبه های این هفته نماز جمعه شهرجدید هشتگرد : شناخت گذشته قدرت پیش بینی آینده را به انسان می دهد.

خطبه های این هفته نماز جمعه شهرجدید هشتگرد : شناخت گذشته قدرت پیش بینی آینده را به انسان می دهد.

رژیم صهیونیستی در هفته‌های اخیر تهدیدات مضحکی علیه ایران داشته است.

مثلاً گفته که مراکز هسته‌ای ایران را از طریق حمله مستقیم خواهد زد.

این تهدیدات به هیچ عنوان واقعی نیست و اهداف دیگری پشت پرده آن است.

آمریکا چون خودش به دنبال احیای برجام است مسئولیت تهدید را به عهده رژیم غاصب گذاشته تا هم خودش را معتبر و معقول نشان دهد و هم مشکلی برای مذاکرات از جانب او پیش نیاید.

آمریکایی هایی که پدربزرگ صهیونیست‌ها هستند در ۲۰ سال گذشته با لشکرکشی به عراق و افغانستان هیچ نتیجه‌ای جز فرسودگی نیروهایشان ضرر اقتصادی و رسوایی و شکست نداشتند.

ایران نیز با برگزاری رزمایش پیامبر اعظم (ص) در سه استان جنوبی بوشهر هرمزگان و خوزستان پیام اقتدار و آمادگی خود را به دشمنان و کشورهای منطقه ارسال کرد به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس همانند که با اتکا به رژیم صهیونیستی نمی توانید خطری برای ایران و مقتدر ایجاد کنید بلکه هر کشور متجاوزی که قصد حمله به ایران را داشته باشد با برخورد قاطع ایران روبرو می شود.

پنج شنبه آینده نهم دی ماه است و سالروز حماسه مردمی ۹ دی ماه سال ۸۸ است،روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است.

شناخت گذشته قدرت پیش بینی آینده را به انسان می دهد.

حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام می فرماید:اوضاع روزگار برای آیندگان همانگونه جریان دارد که برای گذشتگان جریان داشته است امور عالم شبیه یکدیگرند.

فتنه سال ۱۳۸۸ در ادامه انقلاب‌های رنگین یا کودتای مخملی بود که به شکل زنجیره ای در صربستان در سال ۱۹۹۷ و در سال ۲۰۰۰ انجام شد. در گرجستان انقلاب گل سرخ در ۲۰۰۳ در اوکراین انقلاب نارنجی در ۲۰۰۴ و در قرقیزستان انقلاب گل لاله ۲۰۰۵ که همه اینها با حمایت مالی بنیاد سوروس نظریه‌پردازی جین شارپ در کتابی (دیکتاتوری تا دموکراسی) با رویکرد آموزش کودتای نرم شکل گرفته بود.

انقلاب رنگی و کودتای مخملی یک شیوه مدرن براندازی است که در قالب جنگ نرم انجام می‌شود.

کودتای مخملی در بستر انتخابات انجام میشود.

غربی ها از این شیوه مدرن برای ثابت کردن حکومت‌ها و دولت‌های مستقل مردمی و غیر همسویی باقر استفاده می کنند و به جای آن جریان های غرب گرا را از طریق انتخابات کنترل شده به قدرت میرساند.

غربی‌ها نسخه ای را که برای کشورهای ضعیف و متزلزل نوشته بودند برای ایران در سال ۸۸ پیاده کردند اما نفهمیدم که نظام ایران و ملت ایران متفاوت است.

وجود ولایت فقیه در رأس نظام اسلامی به وجود ملت بصیر حماسه ۹ دی را به وجود آورد و دشمنان و ضد انقلاب و آشوبگران و فتنه‌گران را ناامید کرد و امکان هر کی را از آن گرفت تا هر زمانی که پیوند بین امام و امت وجود داشته باشد هیچ دشمنی از عهده این نظام انقلاب بر نخواهد آمد.

خدا شر دشمنان اسلام و انقلاب ولایت را به خودشان برگرداند.

درباره‌ی master_admin

حتما ببینید

گزارش تصویری شب ۲۱ ماه مبارک رمضان

گزارش تصویری شب ۲۱ ماه مبارک رمضان که با قرائت ادعیه مخصوص این ماه آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.