خانه / اخبار / میز خدمت این هفته نماز جمعه شهرجدید هشتگرد با حضور رئیس دادگستری شهرستان ساوجبلاغ و رئیس اداره گاز شهرجدید هشتگرد برگزارگردید.

میز خدمت این هفته نماز جمعه شهرجدید هشتگرد با حضور رئیس دادگستری شهرستان ساوجبلاغ و رئیس اداره گاز شهرجدید هشتگرد برگزارگردید.

میز خدمت این هفته نماز جمعه شهرجدید هشتگرد با حضور رئیس دادگستری شهرستان ساوجبلاغ و رئیس اداره گاز شهرجدید هشتگرد برگزارگردید.

میز خدمت جمعه این هفته میزبان رئیس محترم دادگستری شهرستان ساوجبلاغ جناب آقای نوروزی به همراه چند تن از قضات محترم دادگستری است

.و همچنین میزبان جناب آقای روزبان رئیس محترم اداره گاز شهر جدید و همکارانشان هستند.
با توجه به اینکه جناب آقای نوروزی آخرین هفته‌ای است که در شهرستان ساوجبلاغ این مسئولیت را دارند این فرصت را غنیمت شمرده ایم تا انشاالله از وجودشان در این میز خدمت مردم بهره مند شوند سوالاتشان را بپرسند البته ایشان ارتقا مسئولیت پیدا کرده‌اند و در چند روز آینده به عنوان معاون قضایی رئیس محترم دادگستری استان منصوب خواهد شد امیدواریم همچنان که در مدت مسئولیت شان در شهرستان ساوجبلاغ بسیار زحمت می کشیدند و منشأ کارهای خوب بسیار بودند ان‌شاءالله در مرکز استان نیز نسبت به مشکلات ساوجبلاغ به ویژه شهر جدید هشتگرد عنایت ویژه داشته باشد

درباره‌ی master_admin

حتما ببینید

گزارش تصویری شب ۲۱ ماه مبارک رمضان

گزارش تصویری شب ۲۱ ماه مبارک رمضان که با قرائت ادعیه مخصوص این ماه آغاز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.